logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Kent Assortment Karışık Şeker 375 g 10'lu

Kent Assortment Karışık Şeker 375 g 10'luKoli Fiyatı (10 Adet) : 775,00 TL
Birim Fiyat: 77,50 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Kent Assortment Karışık Şeker 375 g 10'lu

Kent Assortment Karışık Şeker

Karışık şeker konusunda yıllardan beri çoğu insanın severek tercih ettiği Kent markası, diğer ürünlerinde yakaladığı başarıyı Kent Assortment Karışık Şeker ile de kolaylıkla yakaladı. İçerisinde bulunan farklı tarzdan ve tattan şekerler ile Kent Karışık Şeker paketi tek başına bayramlık şeker ihtiyacınızı her açıdan karşılar.

Hem Ramazan olsun hem kurban, bayramların vazgeçilmez tatlısı şeker olan bayram şekeri, Kent Assortment Karışık Şeker ile anlam kazanıyor.

İçerisinde bulunan pek çok farklı tattaki şeker ile gönüllere taht kuran Kent Assortmen Karışık Şeker; limonlu, sütlü çikolatalı, çilekli, portakallı, çikolatalı, sütlü kremli tatları ile hem krem hem de klasik bayram şekeri türlerinden oluşuyor. Çok çeşitli olmasıyla da büyük bir damak zevkine aynı anda hitap ediyor.

Hala Kent Assortment Karışık Şeker deneyimlemediyseniz en kısa zamanda tatmalısınız. Bayram şekeri tercihinizi Kent Assortment Karışık Şeker ’dan yana kullanarak evinize gelen küçük misafirleri kolayca mutlu edebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.