logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Kemal Kükrer Üzüm Sirkesi Pet 5 L

Kemal Kükrer Üzüm Sirkesi Pet 5 LAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Kemal Kükrer Üzüm Sirkesi Pet 5 L

Kemal Kükrer Üzüm Sirkesi Pet 5 Kg

Üzüm sirkesi evlerin vazgeçilmez ürünü. Sirke olmayan bir ev bulamazsınız diyebiliriz. Üzüm sirkesi hem sofralarda hem de temizliklerde vazgeçilmez bir ürün olarak yerini alıyor.

Evlerinde sirke kullanan ve vazgeçemeyen insanlar için kemal kükrer üzüm sirkesi pet 5 kg hazırda bekliyor. Üzüm sirkesi ile yapabileceğiniz birçok şey var.

Sirke ne işe yarar diye düşüyor olabilirsiniz. Ancak sirke birçok konuda yanınızda yerini alır. Ev temizliklerinde sirke kullandığınız zaman pırıl pırıl zeminler görürsünüz. Üzüm sirkesinin meziyetleri saymakla bitmez.

Sadece temizlik değil, yiyecekler için de oldukça fazla meziyeti var bu üzüm sirkesinin. Salata yaptıktan sonra damlatacağınız birkaç damla üzüm sirkesi çok daha lezzetli bir tat verecektir. Aynı zamanda turşu severler için de üzüm sirkesi vazgeçilmez bir üründür diyebiliriz. Harika bir turşu lezzeti yakalanması için üzüm sirkesi en sık tercih edilen sirkelerden biridir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.