logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Kebir Tereyağ 250 g

Kebir Tereyağ 250 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Kebir Tereyağ 250 g

Kebir Tereyağı

Kebir Tereyağı , hem kahvaltılarınızda kızarmış ekmeğinize sürebileceğiniz, hem de yemeklerinize lezzet katabileceğiniz bir ürün. Bu tereyağı sayesinde sütün doğal tadını damağınızda yemeklerinizle harmanlayarak alabileceksiniz. Çocuğunuz da bu lezzete dayanamayacak ve sütün doğal yararlarından faydalanacak.

Kebir Tereyağı, kahvaltılarınızda vazgeçilmeziniz olacak. Ayrıca yapmış olduğunuz yemeklere eşsiz tadını geçirerek lezzet şöleni yaşatacak. Tereyağı lezzetini doya doya yaşayabilecek ve öğünlerinizden daha çok zevk alacaksınız.

Paketlemesi ile de size güven verecek ve hijyenik bir ürün kullandığınızı bileceksiniz. Aynı zamanda hava almayan paketi sayesinde uzun süre kullanım sağlayabilirsiniz. Bu ürün sayesinde yaptığınız yemekler damaklarda kalacak ve dilden dile dolaşacak. Kendiniz de yaptığınız yemeklerin zevkine varabilecek ve yemeklerinizin muhteşemliği karşısında mest olacaksınız.

Süt yağı sayesinde kahvaltılarınızda köy kahvaltısı tadına varabileceksiniz. Bu yağ ile kendinizi bambaşka bir damak tadı deneyimine hazırlayın. Çünkü lezzet karşısında şok olacaksınız.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.