logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Kebir Tereyağ 2 kg

Kebir Tereyağ 2 kgAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Kebir Tereyağ 2 kg

Kebir Tereyağı

Kebir Tereyağı 2 Kg ile yemeklerinizi tereyağının lezzeti ile buluşturun. Sütten elde edilen bu doğal yağ ile çocuklarınıza ve misafirlerinize muhteşem bir yemek deneyimi yaşatabilirsiniz. Yemeklerinizin elinizden gelen lezzetine daha fazla lezzet katacak ve sizi tatmin edecek.

Böreklerinizde, yemeklerinizde, kahvaltılarınızda, her öğününüzde gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz bu ürün damağınızda köy tereyağı tadı bırakacak. Kahvaltılarınızda kızarttığınız ekmeklerin üzerine sürerek kahvaltınızı güzelleştirebilir, akşam yemeklerinizde kullanarak tereyağının güzel kokusunu ve lezzetini, yemeklerinize geçirebilirsiniz.

Kebir Tereyağı, kolay eriyen bir yapıya sahip olduğu için ateşle temas ettiği zaman tereyağının o kızgın sesini duyacaksınız. Sesi kadar lezzeti ile de sizi tatmin edecek.

Süt yağı ile elde edilen bu lezzetli tereyağı, bozulmaması için ambalajlanmıştır ve kullandıktan sonra bu ambalajına tekrar sararak uzun süreli kullanım sağlar. Süt yağı sayesinde çocuklarınızın kemik gelişimine destek olur ve güçlendirir. Bu tereyağı sayesinde usta aşçılar kadar lezzetli yemekler yapabileceksiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.