logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Kebir Telli Peynir 500 g

Kebir Telli Peynir 500 gAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Kebir Telli Peynir 500 g

Kebir Telli Peynir

Anadolu’nun bin bir lezzetinden biri olan tel peynir, kahvaltılarımızın vazgeçilmezidir.

Kebir Telli Peynir ile bu lezzet en doğal haliyle sofralarınıza geliyor.

Karadeniz yöresinde “kuymak peyniri” olarak da bilinen bu peynir kendi başına mükemmel bir tada sahip olmasının yanı sıra, Karadeniz yöresinin en sevilen kahvaltılığı olan mıhlamanın ise vazgeçilmez malzemesidir.

İçinde bulundurduğu vitamin, mineral ve proteinler sayesinde sağlıklı bir yaşam için düzenli olarak tüketilmesi gereken peynirin, yemesi en keyifli olanıdır tel peynir. Çocukların gelişimi için çok daha önemli olan besin değeri yüksek bu gıdayı gönül rahatlığıyla çocuklarınızla beraber tüketebilirsiniz. 

Farklı yörelerde isminin farklı olması ile köklü geçmişin simgesi olan bu peyniri, zorlu üretim süreçlerini aşarak sofralarınıza getiriyoruz. Kebir Tel Peynir ilk denemden itibaren yumuşacık yapısı ile dolaplarınızda yerini koruyacak!

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.