logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Kebir Lor Peyniri 500 g

Kebir Lor Peyniri 500 gAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Kebir Lor Peyniri 500 g

Kebir Lor Peyniri 500 Gr

Lezzetli sütlerden harika bir kalite ile oluşturulan lor peyniri lezzetin ve kalitenin en temel adımlarından biri olacaktır. Kebir markası sizin için yüksek kalitenin tutturulması adına yemyeşil çayırlarda dolaşan hayvanların sütlerinden tedarik edilen bir lor peyniri ortaya çıkarmıştır. 

Lor peyniri gibi sağlıklı ürünlere beslenme dengenizde daha çok yer açarak daha nitelikli bir beslenme düzenine sahip olabilirsiniz. 

Kebir lor peyniri ile dengeli beslenmenize katkı sağlayabilirsiniz. Az yağlı ve az tuzlu peynir çeşitleri arasında en lezzetli seçeneklerin başında Kebir geliyor. Lor peyniri özellikle hamur işlerinde iç harç olarak sorunsuz kullanılabilir. Muhteşem bir süt kalitesi ile imal edilmiş olan bu ürün sizin için kahvaltı sofralarının ve hamur işi iç harçlarının vazgeçilmezi olacaktır: 

Lor peyniri özellikle perhiz yapan kişiler için de muhteşem bir alternatiftir. Yağ ve tuz seviyesi düşükken yüksek protein içermesi sebebi ile harika bir fırsat elde edebilirsiniz. Oldukça doyurucu olan bu ürün sizin için muhteşem bir lezzetin en temel noktalarından biri olacaktır. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.