logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Kebir Çeçil Peyniri 500 g

Kebir Çeçil Peyniri 500 gAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Kebir Çeçil Peyniri 500 g

Kebir Çeçil Peyniri 500 Gr

Kebir Çeçil Peyniri, geleneksel Türk mutfağının en özel olan ürünlerinden birisi. Adeta imlek imlek olan yapısı sayesinde kendisine has bir tarzı olan peynirin; sadece kahvaltıyla sınırlı olmayan bir kullanım ağı da söz konusu. 

Çeçil peyniri genellikle ülkemizin Doğu Anadolu Bölgesinden elde edilen sütten yapılmakta. İnce ve ilmek olan örgülü bir yapısı var. Bu sayede özellikle mıhlama pişirirken çok sık tercih ediliyor. Aynı zamanda hem evde hem de işletmelerde künefe üretiminde de öne çıkan bir peynir türü olarak bilinmekte.

Sarı renkli olan ürünün, bakıldığı zaman hemen iştahları açan bir yapısı var. Yağlı sütten üretilmiş olması ise sahip olduğu lezzetin daha yüksek olmasını sağlamakta. Son derece farklı bir tadı olan peyniri istediğini gibi kullanabilir ve sofralarınızın baş taşı edebilirsiniz.

Ürün bozulmaması için özel bir biçimde ambalajlandı. Poşetin içinden çıkardıktan sonra yeteri kadar alın. Geri kalanını yine aynı şekilde, hava almayacak bir biçimde ambalajladıktan sonra buzdolabına yerleştirmeniz tavsiye edilir. Böylelikle bozulmasının önüne geçmek mümkündür.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.