logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Kebir Çeçil Peyniri 2 kg

Kebir Çeçil Peyniri 2 kgAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Kebir Çeçil Peyniri 2 kg

Kebir Çeçil Peyniri

Kebir Çeçil Peyniri paketlenmiş yapısı ile sofralarınızın yıldız ürünlerinden biri olacak. Tadanın bir daha tatmak isteyeceği bu lezzet kahvaltı sofralarınızın en sevilen ürünlerinden biri olmaya aday! 

Üretim aşamasında serbest alanda yaşayan ineklerin harika lezzete sahip olan sütleri kullanılıyor. Bu bile başlı başına lezzet seviyesinin yüksek noktaya çıkması için harika bir fırsat olacaktır. Kebir markası süt üretiminden başlayarak peynirlerin hazırlanmasına kadar her alanda kaliteyi birinci plana koyarak üretim aşamasını tamamlar!

Çeçil peyniri sadece kahvaltı sofralarınızda değil aynı zamanda yemeklerinizde de harikalar yaratmanızı mümkün kılacaktır. Bu harika lezzet ile fırın yemeklerinize yeni bir tat ve yeni bir doku katabilirsiniz. 

Yumuşacık yapısı ile çocukların da gelişimini destekleyecek ve severek tüketecekleri bir ürün olacaktır. Yetişkinler ve çocukların ortak paydada buluştukları lezzeti ile büyüleyen bir peynirdir! 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.