logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Kaytaş Yumurta Beyaz L 30'lu

Kaytaş Yumurta Beyaz L 30'luAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Kaytaş Yumurta Beyaz L 30'lu

Kaytaş Yumurta Beyaz L’lu

25 yıldan beri büyük bir özenle ürettiğimiz yumurtalarımız ile her gün yanınızdayız. Tüm titizliğimiz ve değişmeyen kalite anlayışımız ile Kaytaş Yumurta Beyaz L ’lu ile mutfaklarınızdayız.

Kaytaş Yumurta olarak, tesislerimizde her zaman temizlik ve kalite önem verilmektedir. Yılların tecrübesi ile ve kalite anlayışı ile hijyenik ürünler yetiştiriyor ve en iyi ve kaliteli yumurtalar ile her kahvaltı ve yemeklerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. 

Üstün kalite ve titizlikle, özel bir hijyen disiplini ile ürettiğimiz yumurtalar ile lezzet ve kalitesiyle sofraların bir numaralı ürünü Kaytaş Yumurta. Taptaze Kaytaş Yumurtayı 7’den 70 e herkes gönül rahatlığıyla tüketebilir

Yıllardır biriktirdiğimiz tecrübemiz ile en kaliteli ve sağlıklı Kaytaş Yumurta sayesinde güven ve lezzeti bir arada yaşayacaksınız. Tüm yemek çeşitlerinde, gerek keklerde, gerek poğaça ve gerekse kahvaltılarınızda güvenle kullanabilirsiniz. Her boy üretimi yapılan Kaytaş yumurtayı günün her anında lezzet ve sağlıkla tüketin.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.