logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Katmer Un 10 kg

Katmer Un 10 kgAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Katmer Un 10 kg


Katmer Un sayesinde artık her türlü un içeren yemek ve tatlılara yapmaya hazır bir hale geleceksiniz. Un, fabrikalarda ve değirmenlerde tahıl öğütülerek elde edilir.
Buğday unu, tahılların ezilmesiyle elde edilen ince tozların adıdır. Genel olarak buğdaydan yapılan toza sadece buğday unu denir. Arpa, yulaf, çavdar, mısır ve nohut gibi bitkilerden yapılan buğday unu, genellikle tahıl olarak mısır unu veya arpa unu olarak anılır.
Normal buğday, sert buğdaydan daha az protein içerir ve unu da daha az protein içerir. Katmer Un , kek ya da kurabiye gibi yumuşak ürünler yapmak için kullanılır. Bu ürünler sert undan yapılmamalıdır. Yapıldığındave yemek esnasında yumuşak olmalıdır. Ev hanımları için en iyi seçim, ekmekten yumuşak pastaya kadar her şeyde kullanılabilen bir un türü olan beyaz undur.
Taş değirmen, altta tutturulmuş ve üstte dönen iki taş diskten oluşur. Buğday merkezden sürekli beslenir, önce taşın ortasında öğütülür, daha sonra dıştan seyreltilerek kenarlarından un olarak çıkarılır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.