logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Karper Üçgen Peynir 6x18 g

Karper Üçgen Peynir 6x18 gAdet Fiyatı : 34,90 TL
Koli Fiyatı (24 Adet) : 837,60 TL
Birim Fiyat: 34,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Karper Üçgen Peynir 6x18 g


Karper Üçgen Peynir Sade ile kahvaltılarınızı şenlendirebilirsiniz. İster işyerinde ister evlerde ya da okullarda kullanın, bu peynirin harika paketlemesi sayesinde seyahate çok uygun bir üründür.
Bu, işlenmiş peynir ile taze peynir denilen peynir arasındaki en önemli farktır. İşlenmiş peynirin ana maddesi süt değil peynirdir. Erimiş peynir, çeşitli olgunluktaki peynirlerin erimiş tuz ile harmanlanması ve sabit bir karışım ile kısmi vakum altında homojen bir kütle elde edilinceye kadar eritilmesi ile elde edilir.
Üçgen peynir ürünlerinin raf ömrü 8 aydır. Üçgen peynir ürünleri ışıksız bir ortamda ve +4 derece buzdolabında saklanmalıdır. Kardem 6 porsiyon ile sizde ailenizle birlikte ya da iş molasında ister kahvaltıda ister dışarıda bu güvenilir ürünü tüketebilirsiniz.
Peynir alırken önce son kullanma tarihine dikkat etmelisiniz. Süresi dolmuş yiyecekleri satın almayın. Satın aldığınız peynirin son kullanma tarihine yakın olup olmadığını seçmeyin. Bunun nedeni, son kullanma tarihi yakın olan ürünlerin hemen tüketilmedikçe uzun süre saklanamamasıdır. Peynirin renginin değişmediğinden emin olun.
Üçgen peynirler diğer peynir çeşitlerine göre oda sıcaklığına daha iyi dayanabilmektedir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.