logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Karper Piknik Tereyağ 120x10 g

Karper Piknik Tereyağ 120x10 gPaket
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Karper Piknik Tereyağ 120x10 g


Karper Piknik Tereyağ ile sizde mükemmel tereyağı lezzetine hemen her yerde ulaşabilirsiniz. İster okullarda kullanın ister otellerde, piknik tereyağı ile yediklerinize ayrı bir lezzet ve heyecan kazandırmak sizin elinizde!
Saf tereyağı, su ve süt seyreltilerek üretilmiştir. Kremayı sütten ayırıp aynı zamanda suyu sütle seyrelterek sütün yağ bazlı kaymağı çıkar. Sütün yağ kısmı tereyağı elde etmek için kullanılır ve katılaşır.
Doldurulmamış tereyağı sütten yapılır ve bu nedenle süt proteini de içerir. Bu, ihtiyacınız olan miktarda tereyağı kullandığınızda ihtiyacınız olan proteini almanızı sağlar.
Yaygın inanışın aksine tereyağı doğru miktarda alındığında faydalıdır. Her yiyecekte olduğu gibi, normalden daha fazla yemek bazı sağlık sorunlarına neden olabilir. Karper Piknik Tereyağ ürününün fiziksel sağlık için faydaları inkar edilemez derecede yüksektir.
Antioksidan etki, vücuttaki zararlı virüslerin etkilerini engeller. Aynı zamanda baştan ayağa kadar vücudun hemen hemen her yerine sağlıklı bir dokunuş verir. Tereyağı mükemmel bir omega 3 ve yağ asitleri kaynağıdır, bu nedenle kolesterolü de düzenler. Kısacası saf tereyağı, kanınızdaki iyi kolesterol seviyelerini yükselterek kalbinizin sağlığını korur. Tereyağı mükemmel antibakteriyel özelliklere sahiptir, bu nedenle aynı zamanda anti-enfektiftir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.