logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Karali Tiryaki Siyah Çay 2 kg

Karali Tiryaki Siyah Çay 2 kgAdet Fiyatı : 295,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Karali Tiryaki Siyah Çay 2 kg

Karali Tiryaki Siyah Çay

Karali tiryaki siyah çay kendine özgü tadı, kokusu, kıvamı ile çay tiryakilerinin en sevdiği lezzetlerden! İçimi kolay olan, aynı zamanda siyah çayın besin değerini de içeren bu ürün kahvaltı sofralarınıza geliyor! Taze olarak toplanmış çay tomurcukları özel formülize edilerek özel paketler içine koyulup sizin için raflara sunuluyor!

Siyah çay, ülkemizdeki en yaygın ve öne çıkan kültür öğelerinden biri! Lezzetli bir çayla kahvaltı etmeyi, çalışmayı, mola vermeyi, sohbet etmeyi, keyif yapmayı, favori programlarımızı izlemeyi seviyoruz. Günün her saatinde çay tüketimi yapabilen bir topluma da tabiki çayın lezzetlisi makbul!

Siyah çay demlendiğinde eğer iyiyse rengini hemen belli ediyor! Tiryaki siyah çayınızı da bu cezbedici kırmızıya kaçan rengi ile tüketebilir, sevdiklerinize ve misafirlerinize ikram edebilirsiniz. Çaylar, kekler, börekler, pastalar ile de çok uyumlu olan siyah çayın kullanım alanı oldukça geniş!

Siyah çay tazeliğini koruması ve uzun ömürlü olması adına özel hava almayan korunaklı paketler içinde satışa sunuluyor. Özel çay meraklıları için bu ürün beklentileri karşılıyor!

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.