logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Karali Tiryaki Siyah Çay 1 kg
  • resm Karali Tiryaki Siyah Çay 1 kg

Karali Tiryaki Siyah Çay 1 kgAdet Fiyatı : 149,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Karali Tiryaki Siyah Çay 1 kg

Karali Tiryaki Siyah Çay 1 Kg

Çay yapraklarının ortasından elde edilen siyah çay, Karali Tiryaki olarak karşımıza çıkmaktadır. Lezzetini taze çay yapraklarından almaktadır. Çay tiryakisi olanların çayın lezzetini en has hali ile yaşamak isteyenlere bu çay çeşidi önerilmektedir. Çay çeşitleri arasından aroması en taze ve keskin olan türlerden biridir. Hafif demlenmiş çayın rengi, kokusu ve aroması çayın tadını sevenler için bile yeterlidir.

Karali Tiryaki Siyah Çay 1 Kg, küçük miktarlarda bile içilse yeterli hazzı herkese sağlayabilir. Bunun ekonomik bir çay türü olduğunu da söyleyebiliriz. Bu nedenle, çayın yoğun tüketildiği işyerleri için idealdir. Uygun fiyatı sayesinde herkesin rahatlıkla alabileceği türden bir çaydır.

1 kglık çay paketinde taze üretilmiş çay tomurcukları vardır. Ürün, çevrimiçi mağazamızın Toptan Satış kategorisindeki Çay kategorisinde bulunabilir. Online Toptan mağazamızda sadece çay ve kahveyi değil, gün boyu sevdiğiniz her türlü içeceği de satın alabilirsiniz. Ürünleri tek bir tıklamayla kapınıza getiriyoruz. Sadece istediğiniz ürünü belirlemek ve ardından da satın almak yeterlidir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.