logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Karali Premium Siyah Çay 20'li

Karali Premium Siyah Çay 20'li


Adet Fiyatı : 14,95 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 179,40 TL
Birim Fiyat: 14,95 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 29.06.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Karali Premium Siyah Çay 20'li

Karali Premium Siyah Çay 20Li

Kahvaltı sofralarının, en tatlı muhabbet zamanlarının, misafirliklerin, toplantıların, ikramların vazgeçilmezi olan siyah çay, Karali Premium Siyah Çay ile pratik ve lezzetli bir hal alıyor.

Çay yapraklarının en lezzetli kısımlarının özenle seçilerek harmanlandığı bir ürün olan Karali Premium Siyah Çay 20Li, hayatınıza kolaylık katmayı amaçlıyor. 3 ya da 4 dakika gibi kısa bir süre içerisinde içime hazır olan Karali Premium Siyah Çay, poşet çaya lezzetli bir bakış.

Çay tiryakilerinin bile damak zevkine hitap eden bu ürün, pratikliği ile molaların, yolculukların, kahvaltıların yıldızı oluyor. Kısa sürede içime hazır hale gelen Karali Premium Siyah Çay 20Li ürünü tamamen doğal bir harman.

Premium çay kalitesi ile içtikçe insanı mest eden Karali Premium Siyah Çay 20Li ürünü, çay yaprağının filizlerinden hazırlanan, enfes kokusu, ideal rengi ve benzersiz siyah çay tadı ile tüketicilerini memnun bırakıyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.