logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Karali Premium Form Karışık Bitki Çayı 20'li
  • resm Karali Premium Form Karışık Bitki Çayı 20'li

Karali Premium Form Karışık Bitki Çayı 20'li



Adet Fiyatı : 32,90 TL
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Karali Premium Form Karışık Bitki Çayı 20'li

Karali Premium Form Karışık Bitki Çayı 20Li

Diyet listelerinin demirbaşlarından bir tanesi olan form çaylarının lezzetli bir versiyonu olan Karali Premium Form Karışık Bitki Çayı, hem forma girmeye yardımcı oluyor hem de Premium kalitesi ile içimini zenginleştiriyor.

Karali Premium Form Karışık Bitki Çayı 20Li ürünü, doğal bitkilerden ve meyvelerden elde edilen karışım ile hazırlanan, organik bir ürün olma özelliği taşıyor. Aromasını ve nefis kokusunu kaybetmemesi için dikkatlice ambalajlanan Karali Premium Form Karışık Bitki Çayı ilk günkü tadı ile kupalarınızda yer alıyor.

Pratik hazırlanışı ile iş yerinde, okulda, yolculukta ya da evde kolay kullanım sağlayan Karali Premium Form Karışık Bitki Çayı 20Li ürünü, birkaç dakika içerisinde içilmeye hazır hale geliyor.

Karali Premium Form Karışık Bitki Çayı 20Li ürünü, diyet listenizin vazgeçilmezlerinden bir tanesi olacak, size çok iyi gelecek ve sizi rahatlatacak bir ürün.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.