logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Karali Karadeniz Bergamot Aromalı Çay 5 kg

Karali Karadeniz Bergamot Aromalı Çay 5 kgAdet Fiyatı : 689,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Karali Karadeniz Bergamot Aromalı Çay 5 kg

Karali Karadeniz Çayı 5 KG

Gelişmiş teknolojilerden yararlanılarak üretilmekte olan Karali Karadeniz Çayı içerisinde herhangi bir şekilde katkı maddesi ve boya bulunmamaktadır. Lezzetli ve kaliteli bir çay demleyerek çay keyfi yapmak istiyorsanız porselen demlik ve kireçsiz bir su kullanmaya özen göstermelisiniz.

Çayınızı kısık ateşte pişirdikten sonra afiyetle içebilmek için kısa bir süre demlenmesini ve çayın dibe çökmesini beklemelisiniz.

Nemden uzak yerlerde tuttuğunuz zaman Karali Karadeniz Çayı’nın 5 kilogramlık paketlerini uzun süre boyunca tüketmeye devam edebilirsiniz. Çay kategorimizde yer alan Karali Karadeniz Çayı siparişlerinizi bizlere Bizim Toptan internet mağazamız üzerinden ulaştırabilirsiniz.

Ekonomik bir paket olan Karali Karadeniz Çayı’nı günün her saatinde sevdikleriniz ve arkadaşlarınız ile de paylaşabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.