logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Kaanlar Tam Yağlı Yumuşak Beyaz Peynir 800 g

Kaanlar Tam Yağlı Yumuşak Beyaz Peynir 800 gAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Kaanlar Tam Yağlı Yumuşak Beyaz Peynir 800 g

Kaanlar Tam Yağlı Taze Yumuşak Beyaz Peynir  

Yumuşak dokulu ve net aromalı peynirlerden hoşlanan kişiler için harika bir tercih olacaktır. Doğal alanlarında büyüyen ineklerden elde edilen sütler ile lezzetine doyun olmayan bir peynir ortaya çıkarılmıştır. Siz de Kaanlar markası sayesinde doğal peynire bir adım daha yaklaşabilirsiniz. 

Kaanlar tam yağlı taze yumuşa peynir sayesinde kahvaltı sofralarınızı daha lezzetli ve nitelikli bir hale getirebilirsiniz. Siz de harika bir lezzete en yüksek kalite ve nitelikli duruş ile erişim sağlamak için doğru noktadasınız. Kaanlar markası süt ve süt ürünleri konusunda lider yapısı ve benimsemiş olduğu kalite sistemi ile göz doldurmaktadır. 

Sunulan peynirin kahvaltı sofraları dışında günlük yemeklerde de harika bir fırsat oluşturduğu net şekilde görülüyor! Yemeklerinize lezzet katmak ve damak tadınızı geliştirmek adına yumuşak beyaz peyniri kullanabilirsiniz. 

Tam yağlı peynir gerekli olan tüm kalite ve sağlık kontrollerinden geçirilmiştir. Ürün denetimlerden geçirilmeden kesinlikle satışa sunulmaz. Bunun yanı sıra besleyici değerler konusunda da gün içerisinde sizi dinç tutacaktır! 

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.