logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Kaanlar Tam Yağlı Taze Telli Peynir 250 g

Kaanlar Tam Yağlı Taze Telli Peynir 250 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Kaanlar Tam Yağlı Taze Telli Peynir 250 g

Kaanlar Tam Yağlı Taze Telli Peynir

Kaanlar Tam Yağlı Taze Telli Peynir ; Elle ovulunca iplik iplik olduğundan, tel peyniri güzel bir benzetme olarak bu ismi almıştır. Yöreye göre civil , çeçil,saçak ya da çekme peynir de denen peynirlere benzer. Yumuşak pişmaniye gibi tel tel, açık sarı renktedir. 

Az yağlı sütten işlendiği için daha lezzetlidir. Yağ oranı düşük, proteini bol olduğundan, kilosuna dikkat edenlerinde tercih sebebidir. Yalnızca kahvaltıda değil, salatalarınızda, omletlerinizde, makarnalarınızda da mükemmel tatlar yakalamanız için ideal bir lezzettir...

İstendiği zaman dilimleyip ızgara yapılabilen yapısı sayesinde, isli tatları sevenlerde Kaanlar Tam Yağlı Taze Telli Peyniri alış veriş listelerine ekliyor. Kendine özgü tuz, aroma ve kıvamı sayesinde yendiği her anın tadını çıkartmaya yardımcı oluyor.

Ürün tek başına da tüketilebileceği gibi omlet, pizza, mıhlama, domates çorbası, gözlemeler ve hamur işeri içinde oldukça çok yönlü, dilerseniz bazlama eşliğinde misafirlere ikram edilebilir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.