logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Kaanlar Tam Yağlı Taze Beyaz Peynir 2 kg

Kaanlar Tam Yağlı Taze Beyaz Peynir 2 kgAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Kaanlar Tam Yağlı Taze Beyaz Peynir 2 kg

Kaanlar Tam Yağlı Taze Beyaz Peynir

Sofralarınızın ve kahvaltılarınızın olmazsa olmazlarından biri olan peynir çeşitleri, mezelerinizde de en önemli malzemelerinizden birini oluyor. Kaanlar Tam Yağlı Taze Beyaz Peynir tüm bu seçeneklerinizde sofranızın baş köşesinde yer alıyor.

Kaanlar Tam Yağlı Taze Beyaz Peynir, lezzetiyle sizi etkisi altına alır ve artık sofralarda sizin için en lezzetli seçeneklerden birisi olur. Tüm yemeklerinizde de kullanabileceğiniz Kaanlar Tam Yağlı Taze Beyaz Peynir’le, yemeklerinizin lezzeti de  ikiye katlanacak.

Kaanlar Tam Yağlı Taze Beyaz Peynir, makarnalarınızda, kahvaltılarınızda, mezelerinizde en iyi ve en lezzetli alternatiflerinizden birisi.  Damağınızda bıraktığı tadı, her sabah kahvaltı sofrasında yeniden almak isteyebilirsiniz.

Yumuşak kıvamı sayesinde ağzınızda kolayca dağılır, lezzetini damağınızda daha da hissetmenizi sağlar. Ağızda dağılan kıvamı aynı zamanda çocuklarınıza da rahatlıkla yedirmek için tercih etme sebebiniz olur. Kaanlar Tam Yağlı Taze Beyaz Peynir bu keyfi daha uzun yaşamanızı sağlar.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.