logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Kaanlar Az Yağlı Taze Lor Peyniri 500 g

Kaanlar Az Yağlı Taze Lor Peyniri 500 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Kaanlar Az Yağlı Taze Lor Peyniri 500 g

Kaanlar Az Yağlı Taze Lor Peyniri

Besin değerleri ile öne çıkan lor peynir, uzmanların önerdiği gıdalar arasında. Her gün tüketilmesi sağlığa katkıda bulunur. İçerdiği besin değerleri ile öne çıkmıştır. Ve bu şekilde Kaanlar az yağlı taze lor peynir üretimine geçilmiş, sık sık tüketenler sergilenmiştir. 

Yarı yumuşak olan peynir farklı bir forma sahip. Dilim olarak servis edilmez. Parçalar halinde sergilenir ve tüketimi bu şekilde gerçekleşir. Daha çok hamur işlerine eklenir ve böreklere ayrı bir lezzet katması sağlanır. Ve lezzete şahitlik etmek isteyenler Kaanlar lor peynir tercihinde bulunabilir. 

Adı üstünde az yağlı olarak üretilir. Yağlı gıdalardan uzak duranlara dost bir ürün. Hatta bunun için diyet listelerinde dahi boy gösterir. Taze yapısı ile herkesin dikkatini çeker. Yediden yetmişe herkes beğenerek tüketir ve besinlerinden faydalanmış olur. 

Lor peyniri yapım aşamasında peynir altı suyu temin edilir. Bundan dolayı besin değerleri bir hayli fazladır. Haricinde antioksidan içerir. Kısacası sağlığa dost yiyecekler arasında. Ve sağlığına dikkat edenlerin gözdesi halinde. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.