logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Jaja Yumurta Beyaz M 30'lu

Jaja Yumurta Beyaz M 30'luAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Jaja Yumurta Beyaz M 30'lu

Jaja Yumurta Beyaz

Jaja Yumurta Beyaz   Geleneksel Türk sofralarının vazgeçilmez ürünü yumurta kahvaltıların sevilerek tüketilen ürünleri arasındadır. Çocuktan yaşlıya her kesim tarafından ilgiyle tüketilen yumurta kullanım kolaylığı sağlayan yapısı ile kısa sürede yemeye yardımcı olur.

Ağızda dağılan akışkanlığı ve kendine özgü tadıyla geçmişten günümüze sevilen lezzetlerden birini ortaya koyar. Sofralara mutluluk getiren yumurta atıştırmalıkların yanında vazgeçilmez bir ürün olarak dikkat çeker.

Kişiye doygunluk ve enerji veren yumurta enfes bir lezzet sunar. Yemekten tatlıya her şeyde kullanılan yumurta çok işlevli bir kullanıma sahiptir. Sevilerek tüketilen bu ürün sofraların olmazda olmazıdır.

Hem damağa hem de görünüşe hitap eden yumurta çocukların severek tükettiği yiyecekler arasında yer alır. Kahvaltılar neşe ve mutluluk getiren yumurta günün her öğününde yeme fırsatıyla eşsiz bir lezzet sunar. Özlenen geleneksel tatları ortaya çıkararak keyifli bir yiyecek sunar.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.