logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Jaja Yumurta Beyaz L 30'lu

Jaja Yumurta Beyaz L 30'luAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Jaja Yumurta Beyaz L 30'lu

Jaja Yumurta Beyaz L

Jaja Yumurta Beyaz L   Çeşitli pasta ve yemeklerin vazgeçilmez ürünü olan yumurta çok işlevli olması ile dikkat çekmektedir. Günün her saatinde yiyeceğiniz enfes bir lezzeti sofralara getirir. Geçmişten günümüze her kesim ve yaştan insan tarafından ilgiyle tüketilen yumurta kolayca açılan paketi ile kişiye rahatlık sağlar.

Özellikle yumurta severlerin tercih etmesi gereken bir ürün olarak bilinmektedir. Kendine özgü lezzeti ve tadıyla sofralara kadar gelmiştir. Tavuklardan fabrikaya gelen yumurtalar sofralara kadar ulaşmaktadır.

Çeşitli kek ve pastaların içine kuracağınız yumurta eşsiz bir lezzet sağlamaktadır. Kahvaltıların en önemli ürünlerden biri olan yumurta küçük yaştaki çocukların alışması için kaçınılmaz bir tercih olacaktır.

Her yerden kolaylıkla alacağınız yumurta yemeklerinize lezzet vererek eşsiz bir sunum sağlar. Geleneksel Türk mutfaklarının sevilen ürünlerinden biri de yumurtadır. Herkes tarafından keyifle ve zevkle tüketilen yiyeceklerden biridir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.