logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Jaja Yumurta Beyaz L 15'li

Jaja Yumurta Beyaz L 15'liAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Jaja Yumurta Beyaz L 15'li

Jaja Yumurta Beyaz L

Jaja Yumurta Beyaz L   Kullanım kolaylığı sağlayan paketiyle kısa sürede yenilen yumurta enfes bir lezzet sunar. Her kesimden ve her yaştan insanın keyifle tükettiği bir ürün olarak sofralara mutluluk katar.

Fabrikalardan evlerimize kadar uzanan yumurtalar çeşitli ürünler ile birlikte enfes bir tat meydana getirir. Geleneksel Türk mutfaklarında birçok alanda kullanılan yumurta pasta ve keklere eklenerek lezzetli bir ürün meydana getirir. Günün her öğününde tüketilen yumurtalar özellikle kahvaltı sofralarında bulunan vazgeçilmez ürünler arasında yer alır.

Küçük çocukların yumurtaya alıştırması açısından önerilen bir yiyecek olarak dikkat çeker. Birçok alanda kullanılarak yemeklere tat ve lezzet katar. Sofraların olmazsa olmaz ürünü olarak evlerimize kadar gelmektedir.

Kişiye enerji ve doygunluk sağlayarak eşsiz bir tat sunar. Ağızda dağılan akışkan yapısı ve kendine özgü tadıyla geçmişten günümüze hemen hemen çoğu insan tarafından sevilerek tüketilmektedir. Hem kullanışlı hem de lezzetli bir ürün olarak sofralara ulaşmaktadır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.