logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Irmak Tekli Dökme Sargılı Şeker 5 kg

Irmak Tekli Dökme Sargılı Şeker 5 kgKoli Fiyatı (1 Adet) : 249,00 TL
Birim Fiyat: 249,00 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Irmak Tekli Dökme Sargılı Şeker 5 kg

Irmak Tekli Dökme Sargılı 5 Kg

Irmak Tekli Dökme Sargılı 5 Kg şeklinde paketlenmiş olan küp şeker ile hem steril hem de oldukça lezzetli bir tat elde edebilirsiniz. Irmak bu konuda hem üretim hem de paketleme aşamalarında büyük bir kalite sergilemektedir. Şekerpancarından üretilen ürünün imali sırasında sadece birinci kalite ürünlere yer verilmiştir.

Küp şeker gün içerisinde en çok tüketilen ürünler arasında yer alıyor. Şekerden kahveye birçok alanda tercih ediliyor. Ölçü konusunda da net olduğu için kullanımı daha kolay hale gelmektedir. Özellikle işletmelerde sargılı olan küp şekerlerin tercih edilmesi kullanışlılığı artıran detaylardandır.

Tekli dökme şeker içeriğinde birinci sınıf hammaddeye yer verilmiştir. Bu ürün çaylarınızı kahvelerinizi ve kullanıldığı diğer tüm içerikleri çok daha leziz bir hale getirecektir! Gönül rahatlığı ile kullanmaya başlayabilirsiniz.

Küp şeker üretim aşamasında yer alan çalışanların dahi sterilliği konusunda büyük çaba sarf ediliyor. Tercihini Irmak’tan yana yapanların hem lezzet hem de sağlık bakımından güvenilir şekilde kullanabileceği bir ürün elde edecekleri kesin!

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.