logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm İrem Mantı 5 kg

İrem Mantı 5 kgAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

İrem Mantı 5 kg

İrem Mantı 5 Kg

Mantı bize mükemmel lezzetler sunan Türk yemekleri arasında en vazgeçilmez olanlardan bir tanesi. Hemen herkesin severek tükettiği ben her evde yerini alan mantının lezzetli olması için yapılış şekli ve yapıldığı malzeme oldukça büyük önem taşıyor. 

İrem Mantı 5 Kg evlerinize en az evde açılmış mantı tadında lezzet taşıyor. İrem Mantının hamuru ve içi daha lezzetli olması için özenle hazırlanmaktadır. Size en güzel mantı deneyimini sunmak için en kaliteli malzemeler kullanılmaktadır. 

Mantı keyfin yaşamak için evde uzun uzun hamur açmanıza ve uğraşmanıza gerek yok. İrem Mantı tüm bu işlemleri sizin adınıza yapıp, paketleyip size lezzetli bir mantı keyfi sunuyor. Size kalan tek şey mantıyı su içerisinde haşlayıp afiyetle yemek oluyor. 

İrem mantıyı dilerseniz tek başına, dilerseniz yoğurt ve salça sosu ile birlikte tüketebilirsiniz. Ne ile tükettiğiniz fark etmeksizin İrem mantı ile lezzetli dakikalar yaşayacaksınız. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.