logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm İrem Baklavalık Yufka 800 g

İrem Baklavalık Yufka 800 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

İrem Baklavalık Yufka 800 g

İrem Baklavalık Yufka 800 Gr

Türk mutfağındaki tatlılar arasında birinciliği kaybetmeyen baklava ince yufka ile hazırlanır. Yöreye ya da damak zevkine göre içerisine ceviz, badem ya da antep fıstığı eklenir. Şeker şerbeti ile şenlendirilir ve sofralarda yerini alır. En kolay baklavalarınızı İrem baklavalık yufka 800 gr paketlerden satın alarak hazırlayabilirsiniz.

Herkesin bildiği üzere ince yufka açmak son derece meşakkatli bir iş. Üstelik birde zamanınızın büyük bir kısmını alır. İşte sizleri bu zahmetten kurtarmak adına baklavalık yufkalar titizlikle hazırlanarak satışa sunuldu.  El açması yufkadan muhteşem lezzetler yaratın.

Baklavalık yufka ile sadece tatlı değil tuzlu lezzetlerde hazırlamanız mümkün olacak. Baklavalık yufka gözleme, kıymalı börek, kol böreği ya da fındık lahmacun olmak üzere daha birçok hamur işini rahatlıkla ve pratik bir şekilde hazırlamanızı destekler. 

Yufka açmaya vakti olmayan ev hanımları satın alma işlemlerinden sonra istedikleri tuzluyu ya da tatlıyı kolaylıkla yapar. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.