logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm İpek Tüm Saçlar Saç Kremi 600 ml

İpek Tüm Saçlar Saç Kremi 600 mlAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

İpek Tüm Saçlar Saç Kremi 600 ml

İpek Tüm Saçlar İçin Saç Kremi

Saçlarınızın kolay yıpranmasından şikayet ediyorsanız her yıkama sonrasında saç kremi kullanabilirsiniz. Tercih edebileceğiniz ürünler arasında İpek Tüm Saçlar İçin Saç Kremi de bulunuyor. Provitamin B5 ve saf ipek içeren ürün saçların daha yumuşak, daha canlı ve çok daha parlak görünmesini sağlayabiliyor. Tüm saç tipleri için uygun olan bu ürün saçları ve saç diplerini besliyor.

İpek Tüm Saçlar İçin Saç Kremi etkili bir sonuç için saça masaj yaparak uygulanmalı. Saç diplerine temas ettirmeden saçlarınıza uygulayın ve durulayın. İlk kullanımda dahi yumuşaklık hissinin farkına varabilirsiniz.

Ambalaj içerisinde ürün bulunuyor. Bizim Toptan internet mağazasının şampuan kategorisinden bu ürünü temin edebilirsiniz. Kullandığınız tüm kişisel bakım ve kişisel temizlik ürünleri için internet mağazasını ziyaret edin.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.