logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm İpek Şampuan Kepek Karşıtı Kremli 480 ml

İpek Şampuan Kepek Karşıtı Kremli 480 ml

3 Adet üzeri 18,57 TL

Adet Fiyatı : 18,95 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 222,00 TL
Birim Fiyat: 18,50 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 30.06.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

İpek Şampuan Kepek Karşıtı Kremli 480 ml

İpek Şampuan Kepek Karşıtı Kremli

Arındırıcı bir bakım sağlayan İpek Şampuan Kepek Karşıtı Kremli kepek ile mücadele edenler tarafından tercih edilebilir. Pratik bir şekilde uygulanan ve kepeğe neden olan etmenlerin ortadan kaldırılmasına yardımcı olan şampuan derinlemesine bir temizlik de sağlıyor.

İpek Şampuan Kepek Karşıtı Kremli hem saçların hem de saç derisinin temizlenmesini kolaylaştırıyor. Tek yıkamada yağ ve saç kirlerinden arınmanızı sağlayan ürün hoş kokusuyla da ferahlatıyor. Hafif bir kokuya sahip olan ürün saçlarınızın da mis gibi kokmasına yardımcı oluyor.

Ambalaj içerisinde şampuan mevcut. Bu ürünü Bizim Toptan internet mağazasının şampuan kategorisinden temin edebilirsiniz. Saç bakımınız ile ilgili tüm ihtiyaçlarınızın tek tıkla kapınıza kadar gelmesi mümkün.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.