logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm İpek Normal Saçlar İçin Şampuan 600 ml

İpek Normal Saçlar İçin Şampuan 600 mlAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

İpek Normal Saçlar İçin Şampuan 600 ml

İpek Normal Saçlar için Şampuan

İpek normal saçlar için şampuan ile saçların derinlemesine temizliği sağlanırken, aynı anda bakımı da gerçekleşmektedir. Normal saçlar için özel formülle üretilmiş olan şampuan saf ipek özündendir. İpek özlü şampuanlar saçların bakımı için oldukça etkili olan ürünlerdir.

Saçların uzamasında, nemini korumasında ve yumuşaklık kazanmasında ipek özü önemlidir. %100 saf ipek özleri kullanılan ürünler bu anlamda saçın en iyi biçimde beslenmesine yardımcı olur. Saçların canlılık kazanması ya da canlılığını koruması için düzenli olarak onlara bakım yapmak gerekmektedir. İpek özlü şampuan bu açıdan iyi bir tercihtir.

Normal saçlara uygun olan bir üründür. Farklı saç türlerine sahip olan ( Kuru, cansız, yıpranmış, yağlı, boyalı vb.) kişiler için de sitemizde başka seçenekler de mevcuttur. Bu ürün normal saçların temizliği ve bakımına yönelik olarak piyasaya sürülmüştür.

Bizim Toptan sitemizde online satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Hızlı ve güvenli işlem yapmak mümkündür. Türkiye’de her şehir için kargo hizmeti vardır. Siparişinizi oluşturduktan sonra paketin hazırlanması en geç 1-2 iş günü içinde tamamlanır. Adresinize teslimat en kısa sürede yapılmaktadır.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.