logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm İpek Normal Saçlar 2si 1Arada Şampuan 600 ml

İpek Normal Saçlar 2si 1Arada Şampuan 600 mlAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

İpek Normal Saçlar 2si 1Arada Şampuan 600 ml

İpek Normal Saçlar İçin 2 Si 1 Arada Şampuan

Akasya çiçeği içeren İpek normal saçlar için 2 si 1 arada şampuan, kadınlar için özel olarak üretilmiştir. Farklı saç yapıları ya da saç derileri düşünülerek tasarlanmıştır. Cilt açısından herhangi bir sorun oluşturmadığı gibi aynı zamanda dermatolojik olarak da test edilmiştir.

Saf ipek özleri sayesinde kullanılmaya başladığı ilk günden itibaren saçların yumuşamasına yardımcı olur. Kolay tarama ve kısa sürede şekil verme fırsatı sunar. Kalın ve mat saçlar için en doğru tercihlerden biri olarak karşımıza çıkar.

Normal saçlar için üretilen şampuan, ağırlık hissi oluşturmaz. Düzenli kullanıldığında saç dökülmesi ya da kepeklenme gibi problemlere de iyi gelir. Her zaman saç sağlığını düşünenler açısından en doğru seçenekler arasındadır.

Hem şampuan hem de saç kremi olması nedeniyle farklı bir ürüne gerek kalmaz. Duştan sonra saçların kolayca taranmasına ve parlamasına yardımcı olur. Hassas cilde ya da saç derisine sahip kadınlarında kullanımına uygundur. Etkisini en hızlı şekilde göstermeye başlar.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.