logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm İpek Kuru ve Yıpranmış Saçlar Saç Kremi 600 ml

İpek Kuru ve Yıpranmış Saçlar Saç Kremi 600 mlAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

İpek Kuru ve Yıpranmış Saçlar Saç Kremi 600 ml

İpek Kuru Ve Yıpranmış Saçlar Saç Kremi

İpek, içerisinde saf ipek özü ile zengin yağlar barındıran ve kuru, yıpranmış saçlar için ürettiği İpek Kuru Ve Yıpranmış Saçlar Saç Kremi , saçlarınıza ipeksi bir doku, kayganlık, yumuşaklık duygusunuz en derinden hissettirecektir. Memnuniyet garantili bu saç kremi kullananların favorileri arasında yer edinmiştir.

Kuru ve yıpranmış saçlar daha çok kış aylarında soğuyan hava ile sık sık görülmektedir. Bir şişesinde . Bulunan saç kremi, saçınızı şampuanladıktan durulayıp, saç ucalarınıza sürerek güzel bir işlemden geçirebilir ve ertesi güne kadar kalan kokuyu saçlarınızda duyabilirsiniz.

İçerisindeki yağlarla saçınızı besleyen ipek saç kremi, saç bakımınızı yaparak saça canlılık katar ve zengin bir görünüm oluşmasını sağlar. Çok severek kullanacağınız ve hatta başka bir saç kremini aklınıza dahil getirmeyeceğiniz bu mucizevi saç kremini rahatlıkla alıp kullanabilirsiniz. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.