logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm İpek Kepeğe Karşı Etkili Şampuan 480 ml

İpek Kepeğe Karşı Etkili Şampuan 480 mlAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

İpek Kepeğe Karşı Etkili Şampuan 480 ml

İpek Kepeğe Karşı Etkili Şampuan

Saf ipek özü içeren ve bileşenleriyle son derece etkili şampuan çeşitlerinden biri olan İpek Kepeğe Karşı Etkili Şampuan özellikle kepek sorunu ile mücadele edenler için ideal bir tercih olabilir. Şampuan her saç tipine uygun. Hem erkekler hem de kadınlar tarafından güvenle kullanılabilir.

İpek Kepeğe Karşı Etkili Şampuan kepekli saçlar için özel olarak geliştirilmiş bir formül eşliğinde üretiliyor. Bu formül saçların nem dengesini korurken aynı zamanda kolay taranmasına da yardımcı oluyor. Saçı ve saçlı deriyi besleyen özel formül saçların sağlıklı kalmasını sağlıyor.

Yıpranan saçlarınızı koruma altına almak için de tercih edebileceğiniz bu ürün ambalaj içerisinde olarak kullanıma sunuluyor. Ürün Bizim Toptan internet mağazasının şampuan kategorisinde yer alıyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.