logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm İpek Acı Biber Salçası Cam 650 g

İpek Acı Biber Salçası Cam 650 gAdet Fiyatı : 49,90 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 598,80 TL
Birim Fiyat: 49,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

İpek Acı Biber Salçası Cam 650 g


İpek Cam Acı Biber Salçası ile harika yemekler yapabilir ve bunların tadına rahatça varabilirsiniz.
Biber salçası, yaz kış yetiştirilen sebzeleri tüketmek için yüzyıllar önce ortaya çıkan bir besindir. Yaşlıların yaz sonunda kışa hazırladıkları en önemli hazırlık olan biber salçası artık gıda markaları tarafından üretilip satılıyor. Salça, domates ve kırmızı biber gibi sebzelerden yapılır ve diyete renk ve lezzet katar.
Kullanılan sebzelere bağlı olarak iki çeşit salça, domates ve İpek Cam Acı Biber Salçası vardır. Domates salçası ürünleri de imalat koşullarına göre sıcak işleme ve soğuk işleme olarak ikiye ayrılır. Sıcak işlenerek üretilen salça çeşitlerinden elde edilen püreler pişirilerek hazırlanır. Soğuk işlem yönteminde püre çiğ pişirilir. Biber salçası çiğ veya pişmiş olarak yapılırken lezzet farkı yoktur.
Domates ve biber salçası ürünleri, ağzı kapalı cam kavanozlarda veya cam saklama kaplarında güvenle saklanabilir. Biber salçası ürünlerini güneşten uzak tutmak ve serin bir ortamda saklamak önemlidir. Hazır biber salçası ürünleri ağzı kapalı olarak cam veya konserve kavanozlarda saklanabilir. Ayrıca Biber salçasının üstüne yağ ekleyip açık salça ile beyazlaşmasını önlemek için saklayabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.