logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm İpana Sağlıklı Gülüşler Diş Macunu 100 ml

İpana Sağlıklı Gülüşler Diş Macunu 100 mlAdet Fiyatı : 45,95 TL
Koli Fiyatı (24 Adet) : 1030,80 TL
Birim Fiyat: 42,95 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

İpana Sağlıklı Gülüşler Diş Macunu 100 ml

İpana Sağlıklı Gülümseme Tüm Aile

Gün içerisinde yedikleriniz ve içtikleriniz dişlerinizde hafif lekeler oluşmasına ve sararmalarına neden olabilir. Bunu önlemek için güçlü formüle sahip bir diş macunu kullanmanız gerekiyor. Tercih edebileceğiniz ürün çeşitleri arasında İpana Sağlıklı Gülümseme Tüm Aile de bulunuyor.

İpana Sağlıklı Gülümseme Tüm Aile dişlerde leke oluşumunu önlemeye yardımcı olan bir ürün. Aynı zamanda çürüklerle mücadele eden dişlerinizin daha güçlü olmasını sağlıyor. Diş etlerini de temizlemeye yardımcı olan diş macunu etkili bir bakım için ideal.

Ambalaj içerisindediş macunu bulunuyor. Tüm ailenizin kullanımına uygun olan bu ürünü Bizim Toptan internet mağazasının diş macunu kategorisinden temin edebilirsiniz. Evinizin tüm kişisel bakım ve kişisel temizlik ihtiyaçları için internet mağazasını mutlaka ziyaret edin.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.