logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm İpana Kalsident Klasik Tat Diş Macunu 100 ml

İpana Kalsident Klasik Tat Diş Macunu 100 mlAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

İpana Kalsident Klasik Tat Diş Macunu 100 ml

İpana Kalsident Klasik Tat

İpana kalsident klasik tat sitemizdeki ağız-diş bakım sağlığı ürünlerinden biridir. Klasik bir tadı vardır ve ağzınızı ferahlatmaya yarar. Dişlerinizi koruyan içeriği ile bu ürünü Bizim Toptan sitesinde bulmanız mümkündür. Flörür içeriği güçlüdür; bu ürün dişlerinizin daha sağlıklı olmasına katkıda bulunan bir maddedir.

Diş macunları çok çeşitli özelliklere sahip olabilmektedir. Farklı aromalarda çok sayıda diş macunu vardır. Aromalı sevmeyen ve daha klasik tada sahip bir diş macunu tercih edenler bu ürünü satın alabilirler. Diş macununun içindeki flörür dişleri güçlendirir ve onları rahatsızlıklara karşı korur.

Diş çürüklerinden korunmak için iyi bir diş macununu düzenli biçimde kullanmak önemlidir. Sitemizde bu ürün tüp içinde satılmaktadır. Ürün, Bizim Toptan sitesinde uygun fiyatlarla satılmaktadır. Toptan alım yaptığınızda birim fiyatlar oldukça ekonomik olmaktadır.

Sitemizde online ve güvenilir biçimde alışveriş yapabilirsiniz. Ürünleriniz teslimata 1-2 iş günü içinde hazır hale getirilecektir. Çürüklere karşı klasik tatta flörürlü diş macunu için hemen sipariş verebilirsiniz.  Kargo hizmetimiz Türkiye’nin her yeri için mevcuttur.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.