logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Hünkar Pilavlık Bulgur 2,5 kg

Hünkar Pilavlık Bulgur 2,5 kgAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Hünkar Pilavlık Bulgur 2,5 kg

Hünkar Pilavlık Bulgur 2,5 kg

Hünkar pilavlık bulgur ile sofralarınızı renklendirin, yemeklerinizin yanına özel bir tat katın! Türk yemek kültüründe sevilen yiyeceklerden biri olan bulgur pilavı birçok yiyeceğin yanında servis edilebilir. Bulgurun kullanım çeşitliliği fazladır ancak yalnızca bununla da kalmaz. Pilavlık bulgurun besleyici değerleri de yüksektir.

Pilavlık bulgur lif olarak zengin bir yiyecektir. Doyurucudur ve uzun süre açlığı yatıştırır, tok tutar. Enerji veren faydalı besin türlerinden biridir. Pilavlık bulgur özellikle beyaz pirinç pilavını tercih etmeyenler için de iyi bir alternatif olabilir.

Pilavlık bulguru sebze, et yemekleri ile servis edebileceğiniz gibi pilavın içine de farklı tatlar katabilirsiniz. Mantarlı, sebzeli, baharatlı vb. birçok şekilde bulgur pilavı hazırlanabilir. Sofralardan pek eksik olmayan bu lezzet ile besleyici ve güzel bir masa kurabilirsiniz.

Bulgular taş değirmende üretilmişlerdir. El değmeden özel paketler içine doldurulur. Uzun süre kullanılabilen bir üründür. Lezzetini de koruyan bir bulgurdur. Özellikle ayranın yanında sevilerek tüketilir. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.