logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Hünkar Pilavlık Bulgur 1 kg
  • resm Hünkar Pilavlık Bulgur 1 kg

Hünkar Pilavlık Bulgur 1 kg



Adet Fiyatı : 28,50 TL
Koli Fiyatı (15 Adet) : 427,50 TL
Birim Fiyat: 28,50 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Hünkar Pilavlık Bulgur 1 kg

Hünkar Pilavlık Bulgur 1 Kg

Altın sarısı rengi, iri taneleriyle bilinen Hünkar pilavlık bulgur 1 kg olarak satışa sunulur. Satın aldıktan sonra hemen kullanmayacaksanız güneş görmeyen yerlerde uzun süre muhafaza edebilirsiniz.

Türk sofralarında ayrı bir yere sahip olan bulgur, kolay pişmesi nedeniyle de tercih edilen bir besin. Hem etli hem de sebzeli pilavlarda kullanılır. Pilav yapmaya müsait iri taneleriyle damağınızda harika bir lezzet bırakır.

İster suda kısa sürede haşlayarak kullanılabilir isterseniz kavurarak sebzelerle beraber eşsiz lezzetlere imza atabilirsiniz. İnce bir yapısı bulunmadığından dolayı pişirildiğinde kaybolmaz. Et yemeklerine de doğrudan katılarak kullanılır.

Ekstra doyurucu ve besleyici olması nedeniyle tercih edilen ve pek çok geleneksel yemeğin içerisinde temel malzeme olarak kullanılan bulgur Hünkar markası tarafından üretildi. Pilavlık bulgur 1 kg’ lık paketlere ayrıldı. Daha sonra satışa sunuldu. Uygun fiyatlardan yararlanarak satın almak istiyorsanız Bizim Toptan Market’i tercih edebilirsiniz. İnternet sitesi üzerinden sipariş vermek son derece kolay.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.