logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Hünkar Osmancık Pirinç 1 kg
  • resm Hünkar Osmancık Pirinç 1 kg

Hünkar Osmancık Pirinç 1 kgAdet Fiyatı : 66,90 TL
Koli Fiyatı (15 Adet) : 1003,50 TL
Birim Fiyat: 66,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Hünkar Osmancık Pirinç 1 kg

Hünkar Osmancık Pirinç 1000 Gr

Hünkar Osmancık Pirinç 1000 Gr kaliteli mahsul denildiği zaman akla gelen ilk seçeneklerden bir tanesidir. Özellikle yerli üretime önem veren kişiler için bu ürün muhteşem yemekler hazırlanmasını sağlayacaktır. Hünkar Osmancık pirinç ile pilavlardan çorbalara ve dolma gibi geleneksel yemeklere kadar birçok lezzetli ürüne imza atabilirsiniz.

Osmancık pirinç diğer pirinç türlerine göre daha diri yapısı ile dikkat çekiyor. Özellikle mahsul kalitesinin maksimum seviyede olması dikkat çeken detaylar arasındadır. Hünkar yerli mahsulü desteklerken üretim aşamasında kaliteden bir an dahi taviz verilmesine izin vermemektedir.

Hünkar ürünleri aracılığı ile geleneksel mutfağımızın en sevilen ürünlerinden olan pirinci en yüksek kaliteden satın alabilirsiniz. Paketleme aşamasına kadar her noktada gerekli olan kalite denetimlerinden geçirildikten sonra ürünler satışa sunulmaktadır.

Osmancık pirinç ile yapılan yemekler eskisinden çok daha lezzetli olacak. Siz de mutfaktaki el lezzetinizi geliştirmek isterseniz bu ürüne bir şans vermelisiniz. Uygun fiyatı ve yüksek kalitesi ile son zamanların en çok tercih edilen markaları arasında yer alıyor.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.