logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Hünkar Nohut 9mm 2,5 kg

Hünkar Nohut 9mm 2,5 kgAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Hünkar Nohut 9mm 2,5 kg

Hünkar Nohut 9mm 2,5 Kg

Hünkar Nohut 9mm 2,5 Kg şeklinde paketlenmiş yapısı ile lezzeti en yüksek kaliteden sunarken ekonomik manada tasarruf etmenizi mümkün kılıyor. Bu noktada özellikle Anadolu mutfağının vazgeçilmezi olan nohutta yerli üretimi tercih etmek isterseniz Hünkar sizin için en doğru tercihlerden biri olacaktır.

Nohut üretim aşamasından paketleme aşamasına kadar sadece birinci kalite ürünlerden istifade eden Hünkar markası sağlık ve lezzet konusunda tek bir alanda dahi taviz vermiyor. Hünkar nohut ile beraber yemeklerinizin lezzet seviyesini anında artırabilirsiniz.

Haşlamasının kolaylığından başlayarak içeriğinin besleyici değerlerinin incelenmesine kadar birçok aşama firma tarafından gerçekleştirilir. Nohut sizin için sofralarınızın vazgeçilmezi ve sağlığınızın koruyucu anahtarlarından biri olacaktır. Bu muhteşem içeriği en uygun fiyat ile satın alabilmek için en doğru yerdesiniz.

Yemeklerden çorbalara kadar birçok farklı alanda muhteşem lezzetlere imza atabilirsiniz. Özellikle beslenme düzeninde ete yer vermeyen kişilerin muhakkak yönelmesi gereken bakliyatlar arasında kendini göstermektedir. Hünkar nohut bu verimli ve faydalı yapısı ile göz doldurmaya devam ediyor.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.