logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Hünkar Nohut 9mm 1 kg
  • resm Hünkar Nohut 9mm 1 kg

Hünkar Nohut 9mm 1 kgAdet Fiyatı : 74,90 TL
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Hünkar Nohut 9mm 1 kg

Hünkar Nohut 9 Mm 1 Kg

Hem kalitesi hem de ebatlarıyla sofraların şenlenmesini sağlayan Hünkar Nohut kolay pişen bir bakliyat. Temizleme, işleme ve kalibrasyon çalışmaları yüksek teknoloji kullanılarak, el değmeden yapılıyor. Yine el değmeden paketlenerek tüketime sunuluyor.

Hünkar Nohut tazeliğini uzun süre koruyabilen bir ürün. Ağzı kapalı şekilde, serin, kuru ve kokudan uzak bir ortamda muhafaza edilmesi durumunda raf ömrünün sonuna dek tazeliğini korur. Nohut şeker hastalığını önleyen ve tansiyonu düzenleyen bir bakliyat. Yüksek oranda lif ve fosfor içerir. Vücudun pek çok mineral ihtiyacını karşılar.

Bu ürünü Bizim Toptan internet mağazasının nohut kategorisi içerisinde bulabilirsiniz. Ürün 1 kilogramlık paketinde kullanıma sunuluyor. Mutfağınızın tüm ihtiyaçlarını internet mağazasından temin edin, kapınıza kadar gelsin.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.