logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Hünkar Kuru Fasulye Sıra 1 kg

Hünkar Kuru Fasulye Sıra 1 kgAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Hünkar Kuru Fasulye Sıra 1 kg

Hünkar Kuru Fasulye Sıra 1 Kg

Kuru fasulye hem pratik tarifler hem de en geleneksel yemeklerimizin ana maddesidir. Fasulye lezzet ve faydalı içeriklerin bir araya geldiği bir ürün olarak da dile getirilebilir. İçerisinde yer alan protein miktarının yüksek olması hem doyuruculuğunu artırmaktadır hem de vücudunuza olan katkısını pekiştirmektedir.

Pişirme sürecinin oldukça kolay olduğu Hünkar arkasının kalitesi bu noktada dahi oldukça net bir biçimde anlaşılmaktadır. Daha öncesinde ıslamanıza dahi gerek kalmadan kuru fasulyeyi pişirmeye başlayabilirsiniz. Üretim aşamasının da sağlık koşullarına uygunluğunun üst seviyede olduğu net şekilde görülen detaylardandır.  Hünkar baklagil konusunda dünya standartlarında hizmet vermeye devam etmektedir.

Hünkar Kuru Fasulye Sıra 1 Kg uygun fiyatı ve lezzetli içeriği ile dikkat çekmektedir. Kuru fasulye Anadolu sofralarının en vazgeçilmez ürünlerinin başında gelmektedir. Oldukça kısa bir zaman dilimi içerisinde siparişinizi vererek Hünkar markası güvencesi ile satın alımınızı tamamlayabilirsiniz. Fasulyenin sorunsuz bir biçimde size ulaşabilmesi için Bizim Toptan firması olarak uygulamış olduğumuz gönderim sisteminin de muntazam yapıda olduğu göze çarpar.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.