logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Hünkar Kırmızı Mercimek 25 kg

Hünkar Kırmızı Mercimek 25 kgAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Hünkar Kırmızı Mercimek 25 kg

Hünkar Kırmızı Mercimek 25 KG

Hünkar kırmızı mercimek Anadolu yemeklerini sofralarınıza yüksek bir lezzet kalitesi ile getiriyor! Kırmızı mercimek birçok yörede sevilerek tüketilen bir bakliyattır. Besleyici değeri de oldukça fazladır. Kırmızı mercimek ile çok sayıda yemek hazırlanabilir. Misafirlerinize ikram olarak da kırmızı mercimekle hazırladığınız yiyecekleri sunabilirsiniz.

Kırmızı mercimek, bakliyat olarak özellikle protein içeriği ile dikkat çeker. Protein bakımından besleyici bir üründür. Kırmızı mercimekle hazırlanmış yemekler sizi tok tutar, çabuk acıkmamanıza yardımcı olur. 

Kırmızı mercimek lezzetini birçok farklı yemekte kullanabilirsiniz. En sevilenler arasında mercimek çorbası ve Ezogelin çorbası bulunur. Enfes bir mercimek köftesine ise kolay kolay kimse hayır demez! Çeşitli baharatlar ile tatlandırabileceğiniz bu lezzeti misafirlerinize de ikram edebilirsiniz!

Baharat kullanımına çok uygun olan kırmızı mercimekten çok farklı tatlar yaratmak da mümkün! Kırmızı mercimek ürünü 25 kg’lık özel paketi içinde satılır. Kuru bir yerde muhafaza ettiğinizde uzun ömürlüdür.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.