logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Hünkar Kırmızı Mercimek 10 kg

Hünkar Kırmızı Mercimek 10 kgAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Hünkar Kırmızı Mercimek 10 kg

Hünkar Kırmızı Mercimek 10 Kg

Hünkar Kırmızı Mercimek 10 Kg Anadolu mutfağının en ok tercih edilen bakliyatları arasında yer alıyor. Yemeklerden çorbalara kadar birçok alanda kullanılan bu ürünün lezzeti eşsizdir. Özellikle protein bakımından zengin olduğu için dengeli beslenmek isteyen kişilerin kesinlikle yemek düzenlerine dahil etmeleri gereken ürünler arasındadır.

Anadolu’nun en kaliteli mahsullerine erişim sağlamak isteyen kişiler için en doğru markalardan biri olacaktır. Birinci sınıf bakliyata bu derece makul fiyattan ulaşarak hem lezzeti en yüksek derecede elde edebilir hem de tasarruf etme fırsatını yakalayabilirsiniz.

Kırmızı mercimek üretimi konusunda yerli yapısı ile dikkat çeken Hünkar bu alanda en kaliteli içeriklerden birini üretiyor. Üretimden paketleme alanına kadar yerli dokunuşları tercih eden markanın hem lezzet hem de sağlık alanında tam donanımlı ürünleri piyasaya sunduğu da görülmektedir.

Kırmızı mercimek yüksek besin değerleri ile et yemeyen kişilerin de muhakkak beslenme düzenlerinde yer vermeleri gereken ürünler arasındadır. Hünkar markası ile birinci kalite bakliyatlara makul fiyatlar üzerinden erişim sağlanıyor.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.