logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Hünkar Gönen Baldo Pirinç 2,5 kg
  • resm Hünkar Gönen Baldo Pirinç 2,5 kg

Hünkar Gönen Baldo Pirinç 2,5 kgAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Hünkar Gönen Baldo Pirinç 2,5 kg

Hünkar Gönen Baldo Pirinç 2500 Gr

Hünkar Gönen baldo pirinç 2.500 Gr serin ve kuru yerde muhafaza edilmesi durumunda asla bozulmaz. Her zaman güneşten uzak yerde tutmak, ürünün kullanım ömrünü uzatmak açısından faydalı olacaktır. Diğer pirinç seçeneklerine göre Gönen baldo, iri ve büyük taneli olması nedeniyle dikkat çeker.

Gönen tarlasında özel olarak yetiştirilen pirinç, daha sonrasında özel bir teknik ile soyulur ve parlatılır. İri olmasına rağmen pişmesi oldukça kolaydır. Çok su çeker ve herkesin damak zevkine hitap edebilecek bir lezzete sahiptir.

Hünkar Gönen baldo pirinç, yemekler dışında tatlılarda da kullanıma uygundur. Lif kaynağı olarak son derece zengindir. Vitaminler açısından da avantajlı olan pirinç, asla yapışmaz ya da parçalanmaz. Her zaman en çok tercih edilen tahıllar arasında gösterilir.

Ürünü internet sitemizden en hızlı ve pratik şekilde satın alabilirsiniz. Nişasta oranı yüksek olması nedeniyle baldo pirinç tüketimine dikkat etmek en temel unsurlar arasındadır. Diğer türlerine göre baldo pirinç hem iri taneli hem de kokusu olmaması nedeniyle daha çok talep görür.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.