logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Hünkar Dilimli Sucuk 260 g

Hünkar Dilimli Sucuk 260 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Hünkar Dilimli Sucuk 260 g


Hünkâr Dilimli Sucuk Sofraların vazgeçilmez lezzeti olan harika lezzetiyle öne çıkmaktadır. Sucuğun bütün lezzetine ulaşabilmek için doğru pişirmek çok önemlidir.
Sucuğu pişirmek için önce pişirmek için doğru kabı seçmeniz gerekir. Ocakta sucuk pişirirken yapışkan yüzeyi olmayan bir alet seçmelisiniz. Teflon, bakır ve granit tavalar işlemleriniz için mükemmeldir.
Bir kap seçtikten sonra akılda tutulması gereken bir diğer detay da sucuğun yağ içeriğidir. Yapısı gereği sucuk, pişirme sırasında yağ bırakan yağlı gıdalardır. Bu, tat sorunlarına neden olabilir.
Tencere ve sucuk çeşitlerinden sonra akılda tutulması gereken bir diğer nokta da ateş ayarıdır. Hünkar Dilimli Sucuk paketini çıkartarak olarak koyun, orta ateşte parmak kalınlığında ısıtılmış bir tavaya doğrayın ve sosisleri pişirmeye başlayın.
Sucukları ısıtılmış bir tavaya koyduktan sonra, sosislerin üstü pişene kadar beklemeniz gerekir. Bir taraf yanmışsa, diğer tarafa geçmeniz gerekir. Her iki tarafı da eşit şekilde pişerse sucukları ocaktan alabilirsiniz.
Tencerenizin kapağı varsa, sucuklarınız pişene kadar tencere kapağını her iki taraftan da kapalı tutabilirsiniz. Bu işlem sucuklarınızı daha sulu ve lezzetli hale getirir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.