logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Helta Tahin 1 kg

Helta Tahin 1 kgAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Helta Tahin 1 kg


Helta Kakaolu Tahin Helvası üretiminin ana hammaddesi tahindir. Tahin, soyulmuş ve kavrulmuş susam tohumlarının bir değirmende ezilerek kremsi ve yapışkan hale getirilmesiyle elde edilen protein, vitamin ve mineraller açısından zengin besleyici bir besindir.

Şeker, su ve sitrik asidin kaynatılarak ağdalanması, ardından şeker şurubunun ağartılması, tahin ile karıştırılması, liflerin belli bir konsantrasyonda yoğrulması ve ihtiyaca göre koku katılmasıyla üretilir.
Yoğurma işleminden sonra kalıplanan helva dinlenme ve paketleme işlemine getirilir.
Susam yağının yaklaşık% 80'i doymamış yağ asitlerinden oluşur. Susam yağındaki düşük doymuş yağ asitleri, kardiyovasküler hastalık ve kolesterol riskini azaltmak için tercih edilir.
Susam yağı zengin bir E vitamini kaynağıdır. İki çay kaşığı susam yağı günlük E vitamini ihtiyacınızı karşılayabilir.
Helvaya kakao, fındık, yer fıstığı ve ceviz gibi kuru meyvelerin eklenmesi besin değerini daha da artıracaktır.

Helta Kakaolu Tahin Helvası , buzdolabına konulmamalıdır. Helva ambalajı veya kutusu açıldıktan sonra kapalı bir kaba konulmalı ve bir ay içerisinde tüketilmelidir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.