logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Helta Sade Helva 1 kg

Helta Sade Helva 1 kgAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Helta Sade Helva 1 kg


Helta Vanilyalı Tahin Helvası , susamdan yapılan tahinle beraber şeker ve suyun birleşiminden oluşan bir Türk tatlısıdır. Uzun yıllardır kültürümüzde varolan bu tatlı hemen herkes tarafından çok sevilmektedir.
Tahin helvası, ölçülü alındığında soğuk algınlığı için önerilen bir besindir. Solunum yolu hastalıkları için benimsenebilecek doğal yöntemlerden biridir.
Zihinsel gelişimi destekler, sinir hücrelerinin sağlıklı bir şekilde çalışmasını sağlar. Çocuk gelişimini de etkileyen helva, çocuk beslenmesine eklendiğinde düşünmeyi geliştirir.
Hücreleri onarır. Doku hasarını hızla onarmak için düzenli ve ölçülü miktarlarda Helta Vanilyalı Tahin Helvası alınabilir.
Yararlı mineraller açısından zengin olan Tahin helvası, saç ve cilt sağlığını korur. Her sabah tüketilen Tahin helvası, vücudunuzun daha genç ve sağlıklı görünmesini sağlar.
Kansızlık sorunu için iyi bir demir kaynağı olan bu gıda önerilir. Anemili hastaların beslenme programına ölçülü bir şekilde dahil edildiğinde kan seviyelerini iyileştirir.
Tahin, yüksek protein içerir. Tahin helvası da ayrıca protein içerir. Protein ihtiyacınızı yemekle karşılamak için ölçülü miktarda tahin helvası alabilirsiniz. Bu yiyecek size güç ve enerji verir.
Tahin, böbrek fonksiyonunun sağlıklı bir seviyede çalışmasına yardımcı olur. İdrar yolu enfeksiyonlarını doğal bir şekilde temizlemek istiyorsanız her sabah kahvaltınıza ürünü dahil edebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.