logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Hekimoğlu Un Süper (1) 5 kg

Hekimoğlu Un Süper (1) 5 kg
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 25.01.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Hekimoğlu Un Süper 15 Kg

Ekmek fırınlarının, en meşhur pastanelerin, adını duyurmuş otellerin, şeflerin ve aşçıların mutfaktaki tercihi her zaman Hekimoğlu Un Süper 15 Kg oluyor. Gittiğimiz mekanlarda tadı damağımızda kalan hamur işlerinin arkasında her zaman kaliteli un yatıyor.

Fırınlarda pişen çıtır çıtır yumuşacık ekmekler, simitler bu kaliteli un ile yapılıyor. Profesyonel ellerde muhteşem sanat eserlerine dönüşen hamur işlerinin en büyük emektarı yıllardır Hekimoğlu Un oluyor.

Boyut olarak büyük unlar daha çok profesyonel mutfaklarda tercih edilmekle birlikte, fiyat olarak da şüphesiz ki daha uyguna denk geliyor. Bu sebeple de oldukça fazla tercih konusu oluyor.

Günümüzde artan fiyatlardan yakınan pek çok kişinin cebi ise Bizim Toptan Market sayesinde rahatlıyor. Kalite ve uygun fiyat politikasından asla ödün vermeyen Bizim Toptan Market yılların tecrübesi ile bu sektörün en tanınmış markaları arasında yer alıyor. Elbette Hekimoğlu Un 15 Kg ürünü de en uygun fiyatlarla Bizim Toptan Market’ de yerini alıyor. Kalite, uygun fiyatlar ile harmanlanıyor. Tüketicilerin cebi rahat ediyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.