logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Hekimoğlu Un Süper 1 10 kg

Hekimoğlu Un Süper 1 10 kgAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Hekimoğlu Un Süper 1 10 kg

Hekimoğlu Un Süper 1 10 Kg

Hekimoğlu Un, Anadolu’nun kaliteli topraklarından elde edilen buğdaylardan harmanlanmış eşsiz lezzetiyle sizlerle buluşuyor. Hekimoğlu Un Süper 1 10 Kg ambalajında şimdi mutfağınızda.

Hekimoğlu Un ile mutfağınızın kraliçesi olun. Anadolu’nun altın rengi buğdaylarından elde edilmiş eşsiz Hekimoğlu un ile muhteşem kekler, börekler yapabilirsiniz. Hekimoğlu Un ile benzersiz tarifler yapacaksınız, altın günlerinde ve misafirliklerinizde herkes kek ve poğaçalarınıza bayılacak.

Hekimoğlu un, mutfağının yıldızı olan tüm kadınların bir numaralı tercihi. Sapsarı buğday tanesinden sofranıza kadar en teknolojik ve güvenilir aletlerle işlenen Hekimoğlu Un, Türk Gıda Kodeksine uygun olarak üretilmiştir. Hekimoğlu un en kaliteli standartlarda üretilmiş ve mutfaklarınızdan sofralarınıza gelmiştir.

Yıllardır un üretiminde bir numara olan Hekimoğlu Un ile mutfağınızın yıldızı olun ve en güzel tarifleri en kaliteli un farkı ile birlikte tekrar baştan yaratın. Mutfağınızın bir numaralı yıldızı siz olun.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.